Par Bebrex Pluss
Šī sastāvdaļa, kuru esam pievienojuši bebru dziedzeru kapsulām, ir gadsimtiem pārbaudīta, par tās dziedniciskajām spējām nešaubās. Jau mūsu vecās mammas to ievāca, veidoja uzlējumus, kaltēja un turēja mājas aptieciņā, jo tās spējas ir teju vai maģiskas.
Ir pierādīts, ka zemestauki arī samazina trombocītu (par asins recēšanu atbildīgas šūnas) pielipšanu, un tas īpaši svarīgi, ja pastāv metastāžu risks. Tāpat kā organisms reaģē uz ievainojumu, kad trombocīti liek asinīm sarecēt, aizsargājot mūs pret noasiņošanu, arī onkoloģiskas saslimšanas gadījumā organisms saražo lielu daudzumu trombocītu (jo rodas iekaisuma reakcija, kas saistīta ar onkoloģiju). Taču, ja šo ķermenīšu ir pārāk daudz, asinsvados veidojas trombi, kas arī var pārnest slimās vēža šūnas uz veselajām organisma vietām, radot jaunas metastāzes. Zemestauki palīdz šķīdināt asinis, kurās ir daudz trombocītu. Starošanas un jo īpaši ķīmijterapijas laikā samazinās leikocītu un arī limfocītu daudzums asinīs, un šādās situācijās zemestauki izmantojami kā lielisks asins sastāva atjaunotājs.
Tiesa ir jāatceras, ka zemestauki neaizvieto vēža pacientam nepieciešamās medicīniskās manipulācijas, piemēram, operāciju, ķīmijterapiju un citas (zemestaukiem nav tiešas iedarbības uz audzēja šūnām, bet netiešs ārstējošs efekts), taču ir labs līdzeklis uzturošai terapijai. Pasaulē uzskata, ka šāda terapija patiešām pagarina mūža ilgumu. Tā palīdz paildzināt remisiju – stāvokli bez vēža. Kā arī pēc ļaundabīgās saslimšanas ārstēšanas noteikti nepieciešamas regulāras veselības pārbaudes, jo vēzis diemžēl ir tāda slimība, kas var atgriezties pēc gada, trim vai desmit. Protams, nez vai kāds cilvēks būs gatavs lietot zemestaukus gadiem ilgi, bet pēc operācijas vai pēc ārstēšanas kursa beigām kādu laiku gan tos ieteicams lietot. Neviens nevar garantēt, ka maģija nostrādās vienmēr, bet ir jāmēģina un jācīnās, lai pārbaudītu.
Mūsdienās mums apkārt ir daudz dažādu vielu, kas veicina vēžu šūnu attīstību organismā, veicina dažādas alerģijas un slimības. Uztura bagātinātājs ir iespēja palīdzēt organismam cīnīties pret šiem kaitēkļiem!
Atcerieties, ka zemestauku izvilkums un citi produkti paredzēti lietošanai tikai pieaugušajiem!
Kāpēc bebru dziedzeri?
Šāda informācija ir atrodama ļoti nderīgā www.diena.lv rakstā par bebru dziedzeriem un to pielietošanu.
Bieži dzirdam, ka bebru dziedzeris palīdz pret dazādām kaitēm, skeptiskie saka, ka tās ir iedomas, tie, kuri ir par to ir pārliecinājušies, saka, ka tā ir taisnība. Mūsu saime ir par to pārliecinājusies un tāpēc piedāvājam Jums šo produktu.
[..] Bebru dziedzeru uzlējumu lieto gan profilaksei, organisma imunitātes un tonusa paaugstināšanai, gan arī pēcoperāciju periodos, lai veicinātu rētu dzīšanu un atveseļošanos. Tautas medicīnā šos preparātus lieto uroģenitālo un ginekoloģisko slimību ārstēšanai, asinsvadu sieniņu stiprināšanai, trombu veidošanās profilaksei, elpošanas sistēmas slimību ārstēšanai, tostarp, lai mazinātu klepu smēķētājiem. Tas palīdz pret bumbuļiem un sacietējumiem krūtīs, atvieglo klimaksa problēmas.
Kaites, pret kurām bebru dziedzeri palīdz ir daudz, tiesa, nedrīkst aizrauties uz pārspīlēt ar to lietošanu! Viens lietošanas kurss vidēji ilgst no viena līdz trīs mēnešiem, pēc kursa iziešanas ir jāietur pauze, vismaz mēnesis!
Jo atceries, ka pārspīlēt arī nav labi!
Ar pilnu rakstu par bebra dziedzera pienesumu vari iepazīties šeit - https://www.diena.lv/raksts/sodien-laikraksta/aizspied-degunu-un-dzer-755641
Bebru dziedzeru uzlējums
Kopā ar mums!
2020.gada dzīvnieks - Eirāzijas bebrs
Mazliet vēstures
Gatavi? Nu tad saturieties!
Polāro apgabalu ziemeļu tautas bebru dziedzerus, tieši kaltētā veidā, izmanto jau izsenis. Tos izmantoja tautas medicīnā, kā pretsāpju līdzekļus, pretiekaisuma līdzekļus un arī kā kontracepcijas līdzekļus.*
No 10. līdz 19.gadsimtam tos izmantoja arī Irākas un Irānas medicīnā.**
1911.gadā Eiropas bebri atradās uz izmiršanas sliekšņa, jo Lielbritānijas Farmaceitu kodeksā bija aprakstīts bebru dziedzeru spēja iedarboties kā pretsāpju, pretiekaisuma un pretrudža līdzeklim, bet tieši kaltētā veidā.Pastāvēja pētījumi par to, ka iedarbība līdzinās aspirīna iedarbībai.***
‼️Tikai atcerieties, uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu‼️
P.S. Ja nu tomēr šaubaties par mūsu sniegto informāciju, tad esam pievienojuši informācijas avotus, lai varat pārliecināties par to paši.
* Stewart, William Brenton (1974). Medicine in New Brunswick : a history of the practice of medicine ... from prior to the arrival of the white man in America to the early part of the twentieth century
** Lev E (March 2003). "Traditional healing with animals (zootherapy): medieval to present-day Levantine practice". J Ethnopharmacol.
*** Stephen Pincock (March 28, 2005). "The quest for pain relief: how much have we improved on the past?"